SEO Danışmanlığı

SEO NEDİR?

İngilizce “Search Engine Optimization” hizmetinin kısaltması olan SEO,  günümüzde dijital pazarlama alanında en yüksek dönüşümü yaratan kanaldır. Türkiye’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak da bilinen SEO, herhangi bir web sitesinin hedeflediği kullanıcıların Google gibi belli başlı arama motorlarında yaptıkları sorgularda sitedeki en alakalı, doğru ve açıklayıcı sayfaları öne çıkarmayı hedeflemektedir. Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının, güncel sıralama kriterlerini etkin biçimde öğrenerek bunlara göre gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlayan sürecin tamamına SEO denilmektedir.

YAKLAŞIMIMIZ

Stradiji olarak 2009 yılından beri SEO Danışmanlık Hizmeti veriyoruz. Bu süreçte SEO’nun çok önemli aşamalarına şahitlik ettik. 2019 yılı itibariyle arama deneyimi tek başına klasik yöntemlerle gerçekleşmiyor. İşin içine sesli aramalar, akıllı asistanlar, uluslararası aramalar ve lokal aramalar girmiş durumda.

BİZE GÖRE SEO

Search Engine Optimization ya da Arama Motoru Optimizasyonu yerine Search Experience Optimization – Arama Deneyimi Optimizasyonu olarak tanımlanmalıdır.  Müşterilerimizin hedef kitlelerinin beklentilerini karşılayan web sitesi ve içerikler oluşturmalarını başarılı bir SEO çalışması için öncelikli hedef olarak belirliyoruz.

HEDEFİMİZ

Google’da son yıllarda gerçekleşen algoritma güncellemelerinin kaliteli ve kullanıcı beklentilerini karşılayan web sitelerini öne çıkarmasından hareketle, bize göre hedef arama sorgularında sıralama başarısı elde etmek bir SEO projesinin başarısını ölçmek için yeterli değildir. Bizce başarılı bir SEO çalışması hedeflemesi, yüksek kullanıcı etkileşimine sahip, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan içeriklerle bezenmiş ve bunu yaptığı ölçüde dönüşümü düzenli olarak artan web sitesi oluşturmak olmalıdır.

Read More
dipamer Kasım 16, 2018 2 Comments

360 Derece Pazarlama

Trafik Yönetimi

Odak noktamız, trafik yönetimi sağlayarak dijital ortamda sizlere en iyi hizmeti vermektir. Dikey fayda sağlamak amacı ile hedef kitlenize uygun lokasyonları ve demografik yapıları belirleyerek en iyi faydayı sağlamak amacı ile çalışıyoruz. Bunu için en iyi planlamayı yapıyoruz. Sizinle birlikte 360 derece pazarlama yöntemlerini kullanıyoruz ve size en iyi çözümleri sunuyoruz.

En iyi SEO stratejileri ve en iyi dijital pazarlama teknikleri ile dijital ortamda kurumsal yüzünüzün mimarıyız. Dijital pazarlama tekniklerini en iyi şekilde uyguluyoruz. Sizlere en uygun stratejileri geliştiriyoruz ve uyguluyoruz.

SEO Stratejileri

En iyi performans için SEO stratejilerini geliştiriyoruz.

B2B SEO

B2B SEO sistemleri ile işinizi büyütüyoruz ve işinizi geliştiriyoruz.

SEO Dönüşüm Takibi

SEO stratejilerini geliştiriyor ve bu stratejilerin dönüşümlerini takip ediyoruz. Dönüşüm takibi ile en uygun stratejiler ile hedef odaklı çalışıyoruz.

Stratejimiz

Stratejilerimizi sizinle yaptığımız toplantılar ile belirliyoruz. İşinizi, işimiz kabul edip 360 derece dijital pazarlama tekniklerini kullanarak sizin için en yararlı yöntemleri uyguluyoruz.

Kurumsal yüzünüzün mimarıyız.

Read More
dipamer Kasım 16, 2018 0 Comments